صفحه اصلیارتباط با مادرباره ما

کتاب آدم های سمی خرید کتاب آدم های سمی ، لیلیان گلاس فریبا جعفری نمینی، نسل نواندیش

 • خرید کتاب آدم های سمی ، لیلیان گلاس  فریبا جعفری نمینی، نسل نواندیش

کتاب آدم های سمی

 • ده روش برای مقابله با آدم هایی که زندگی تان را نابود می کنند
 • لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید  "سنگ و چوب می توانند مرا بشکنند اما کلمات هرگز به من آسیبی نخواهند رساند." این جمله معروفی است که همه ما از کودکی آن را شنیده ایم و بسیار درست به نظر می آید، آن قدر که اغلب با غرور آن را فریاد میزنیم تا ثابت کنیم که حرفهای ناخوشایند دیگران در ما تأثیری ندارد و ما را از راهی که انتخاب کرده ایم دور نمی کنند . .. . . - . . ا . - نه .
   حتی ممکن است والدین مان این جمله را به ما یاد داده باشند و ما در کودکی آن را بر سر هم مدرسه ای هایمان داد میزدیم، در برابر حرفهای تند و زننده یک دختر، و یا بی ادبهای یک پسر که ما را در زمین بازی ناراحت کرده بود احتمالا هیچ کدام از  ما خیلی درباره این جمله معروف که والدین مان به ما آموخته اند، فکر نکرده ایم : . با اینکه در ابتدا این جمله بسیار باشکوه و قدرتمند به نظر می رسد، اگر کلمات پرطمطراق آن را برداریم و جمله را ساده تر کنیم، آن را هم درست می یابیم و هم نادرست. در اصل این سخن قلعأ درست است که چوب و سنگ می توانند استخوان های شما را بشکنند، اما این درست نیست که کلمات هرگز به شما آسیبی نمی رسانند. کلمات قطعا به شما صدمه می زنند. موارد مشابه و . . . . . . .
  در طول سالهای فعالیت های کاری ام به عنوان متخصص ارتباطات و مشاور از بین بردن ترس در هنگام سخنرانی و روابط اجتماعی، اهمیت و قدرت باورنکردنی کلمات را به چشم دیده ام. من دیده ام که کلمات زشت، اعمال زشت و مردم تند و زننده در زندگی دیگران چه تأثیرات ویرانگری دارند. من کشف کرده ام که ما انسان ها تا چه اندازه در برابر این کلمات شکننده هستیم و آنها می توانند روح ما را خرد کنند ما در برابر این کلمات أن قیر حساس هستیم که نه تنها تمام کلمات نادرست و زشتی را که در کودکی به ما گفته شده است در بزرگسالی به یاد میاوریم،
  آدم های سمی بلکه هنوز هم تأثیرات آن را در زندگی مان حس می کنیم. اگر این گونه نبود، بسیاری از ما در بزرگسالی سراغ روان درمانگر نمی رفتیم تا به ما کمک کند از شر احساس بدی که در مورد خود داریم خلاص شویم و به اعتماد به نفس و عزت نفسی برسیم که در کودکی از ما گرفته نشده است. می توان مثال های زیادی در این مورد أورد ممکن است شما مردی میانسال باشید اما نتوانید در شغل خود مراحل پیشرفت را طی کنید و به رتبه های عالی برسید. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، متوجه میشوید که مشکل اصلی شما نیستند، بلکه مشکل تان برای رسیدن به درجات عالی این است که در کودکی آموزگارتان به شما گفته است: «تو هیچ وقت در زندگی به جایی نمیرسی» با و استعداد هیچ کاری را نداری.» کلمات قدرتمندی که به شکل موانعی بزرگ بر سر راه پیشرفت شما قرار گرفته اند.

  شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب
  کد امنیتی

  کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

  کتاب رازهای مدیر موفق

  کتاب آدم های سمی

  کتاب رازهای مدیر موفق

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب رازهای مدیر موفق بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  34,000تومان

  کتاب خشم

  کتاب آدم های سمی

  کتاب خشم

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب خشم بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  36,000تومان

  کتاب آشغال های فکرت را دور بریز

  کتاب آدم های سمی

  کتاب آشغال های فکرت را دور بریز

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب آشغال های فکرت را دور بریز بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  65,000تومان

  کتاب فکرت را عوص کن حالت خوب می شود

  کتاب آدم های سمی

  کتاب فکرت را عوص کن حالت خوب می شود

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب فکرت را عوص کن حالت خوب می شود بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  22,500تومان

  کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن!

  کتاب آدم های سمی

  کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن!

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب بازیگر زندگی باشیم نه بازیچه ی آن! بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  18,900تومان

  کتاب حافظه ی برتر

  کتاب آدم های سمی

  کتاب حافظه ی برتر

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب حافظه ی برتر بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  69,900تومان


  کتاب آدم های سمی

  برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب آدم های سمی, لیلیان گلاس, فریبا جعفری نمینی, نسل نواندیش, آیا در زندگی شما هم آدم سمی وجود دارد, رفتار های سمی, آدم های سمی زندگی خود را تشخیص دهید, علائم ظاهری آدم های سمی, مقابله با آدم های سمی