صفحه اصلیارتباط با مادرباره ما

کتاب آموزش فن بیان خرید کتاب آموزش فن بیان ، احمد حلت ،

 • خرید کتاب آموزش فن بیان ، احمد حلت  ،

کتاب آموزش فن بیان

 • یادگیری سخنرانی با سخنرانی به روش دکتر احمد حلت
 • لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید  اگر بپذیریم سخنرانی یک فرآیند ارتباطات انسانی است، پس باید قبول کنیم که در عصر اطلاعات و ارتباطات، فن بیان و دانستن آئین سخنوری، برای تک تک انسان هایی که می خواهند در پیشرفتهای ارتباطی قرن بیست و یک سهیم باشند، یک ضرورت است. در قرن بیست و یک، بشر برای اولین بار در طول تاریخ حیات خود، موفق شده تا بیشترین حج تم اطلاعات دنیا را در اختیار داشته باشد. حجمی که هر روز بر مقدار آن افزوده می شود و نام "بزرگ داده" (Big Data) روی آن گذاشته شده است. هر ساعت در حوزه های مختلف زندگی بشر، داده های عظیمی تولید می شود که افراد درگیر با این داده ها، پس از مرتب سازی و تحلیل و بصری سازی این اطلاعات باید بتوانند دانش استخراجی از آنها را در کمترین زمان ممکن برای دیگران، به رساترین و شیواترین کلام ممکن توضیح دهند. به عبارت بهتر همه باید سخنران شوند چرا که همه نیازمند یکدیگرند تا بتوانند در دنیای بزرگ داده ها جایگاه شایسته خود را بیابند.

  اما سخنرانی مهارتی است که فقط با خواندن حاصل نمی شود. نویسنده ها با کلمات برای چشمان خوانندگان خود کتاب مینویسند تا آنها مطالب را با چشم بخوانند. اما سخنران ها برای مخاطبین خود صحبت می کنند تا آنها با گوشهایشان پیام ها را بشنوند. بنابراین فقط با کتاب و نوشته نمی توان سخنرانی را یاد گرفت. بلکه باید «سخنرانی را با سخنرانی آموخت!»

  کتابی که پیش روی شماست با این هدف یعنی «آموزش سخنرانی با سخنرانی» نوشته شده است. دوستانی که در تهیه این کتاب با من همکاری کرده اند، به شکلی هنرمندانه، فنون و مهارت های کلیدی سخنرانی را در کنار نمونه سخنرانی هایی که در طی بیش از سی سال تجربه سخنرانی اینجانب در اختیار داشتند، به زبان ساده و مکالمه ای و گفتگویی استاد و مبتدی تشریح کرده اند و باید اعتراف کنم که بهترین شیوه برای نگارش یک کتاب در مورد سخنرانی همراه با ارائه نمونه های عملی، همین سبک مکالمه ای است.

  شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب
  کد امنیتی

  کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

  صدا و بیان برای بازیگر

  کتاب آموزش فن بیان

  صدا و بیان برای بازیگر

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره صدا و بیان برای بازیگر بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  4,000تومان

  کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید

  کتاب آموزش فن بیان

  کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  17,000تومان

  کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

  کتاب آموزش فن بیان

  کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  26,900تومان


  کتاب آموزش فن بیان

  برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب آموزش فن بیان, احمد حلت, سپینود, سخنرانی در جمع, فرایند ارتباط انسانی, اولین گام سخنرانی خلاقانه, سخنرانی به شیوه ی حلت, یافتن هدف از سخنرانی, طرح ریزی چارچوب کلی متن سخنرانی, تهیه متن کامل برای بخش های مختلف سخنرانی, مدیریت پرسش ها