صفحه اصلیارتباط با مادرباره ما

کتاب مواهب نقص خرید کتاب مواهب نقص ، برنی براون حمید رضا کشاورز، ارجمند

 • خرید کتاب مواهب نقص ، برنی براون  حمید رضا کشاورز، ارجمند

کتاب مواهب نقص

 • غلبه بر کمال ‏‌خواهی با پذیرفتن آن کسی که هستید
 • لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید  کتاب درباره غلبه بر کمال‌خواهی و پذیرفتن نقص‌های خود است. این موضوع در این کتاب مطرح می‌شود که داشتن نقص، نکات مثبت یا مواهبی به همراه دارد که در زندگی انسان بسیار سودمند و راه‌گشا است: شهامت، هم‌دردی و ارتباط با دیگران. در این کتاب تلاش شده که خواننده خودش را با تمام نقص‌هایش بپذیرد، و بتواند بر تمایل به کمال‌گرایی بیمارگونه غلبه کند. نویسنده کتاب پژوهشگر حوزه «شرمساری» در روان‌شناسی است و به‌خوبی می‌داند که نحوه مقابله با شرمساری چگونه است. او تجربیاتی از شرمساری را بازگو می‌کند و به این اشاره می‌کند که برملا شدن نقص‌ها، باعث ایجاد شرمساری در انسان‌ها می‌گردد، و با پذیرفتن نقص‌ها، می‌توان شرم را برطرف ساخت.
  به باور روان‌شناسان، یکی از مشکلات امروز جامعه ایران، کمال‌گرایی افسارگسیخته‌ای‌ است که در دوران کودکی (از سوی پدر و مادر)، و در سنین بزرگ‌تر در مدرسه در افراد شکل گرفته است. این کمال‌گرایی می‌تواند رشد افراد را مختل سازد و مانع شکوفایی آنها شود؛ زیرا باعث می‌گردد افراد نتوانند نقاط مثبت خود را به‌درستی ببینند و قضاوت صحیحی درباره خود داشته باشند. شرم حاصل از نقص‌ها هم احساسی منفی می‌دهد و با مقابله با آن، می‌توان زندگی بهتری داشت.
  برنی براون، مؤلف کتاب در سال 2002 مدرک دکترای «فعالیت‌های اجتماعی» خود را از دانشگاه هیوستن دریافت کرده و در همین دانشگاه به‌عنوان استاد پژوهشی به کار مشغول است. سه کتاب او، «مواهب نقص»، «شجاعت فراوان» و «قوی برآمدن» در رده کتب پرفروش نیویورک تایمز در رتبه یک قرار گرفته‌اند.

  شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب
  کد امنیتی

  کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

  کتاب غلبه بر کمال خواهی

  کتاب مواهب نقص

  کتاب غلبه بر کمال خواهی

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب غلبه بر کمال خواهی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  37,000تومان

  کتاب کار راهنمای غلبه بر اهمال کاری, نگرانی و کمال گرایی

  کتاب مواهب نقص

  کتاب کار راهنمای غلبه بر اهمال کاری, نگرانی و کمال گرایی

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب کار راهنمای غلبه بر اهمال کاری, نگرانی و کمال گرایی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  27,000تومان


  کتاب مواهب نقص

  برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب مواهب نقص, برنی براون, حمید رضا کشاورز, ارجمند, غلبه بر کمال خواهی, کمال خواهی, کمال خواستن, نقصان و کمال, مواهب نقص روان, مواهب نق حمید کشاورز, مواهب نقص ارجمند, غلبه بر کمال خواهی بروان, غلبه بر کمال, غلبه بر نقصان, کمال و نقصان