خانهدرباره ماتماس با ماناشرانحساب کاربری تمام محصولات

کتاب پیاده سازی شهر هوشمند خرید کتاب پیاده سازی شهر هوشمند ، رناتاپائولا دامری حسین حاتمی نژاد، پاپلی

 • خرید کتاب پیاده سازی شهر هوشمند ، رناتاپائولا دامری  حسین حاتمی نژاد، پاپلی

کتاب پیاده سازی شهر هوشمند

 • ایجاد ارزش اقتصادی و عمومی در سیستم های نوآورانه شهری
 • لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید  اگرچه شهرهای هوشمند به عنوان پدیده ای جدید هستند ولی در سراسر جهان به سرعت در حال گسترش هستند. این استراتژی پرجنب و جوش و نوآورانه شهری، به عنوان ابزار مؤثر برای مقابله با شهرنشینی روزافزون شهرهای بزرگ و متوسط قاره های پنجگانه در نظر گرفته شده است. علیرغم این موضوع، به نظر می رسد که برای افراد آکادمیک و متخصصان شناخته شده و کاربردی است اما محتویات و مرزهای این مفهوم هنوز گنگ و نامفهوم و در مخاطره هستند.
  . در نتیجه یک روند پایین به بالا است، چراکه شهرها چشم انداز هوشمندانه خود را دور از دستورالعمل های علمی نظری دانشگاهی اجرا می کنند، به دنبال پروژه های خود به خودی هستند که توسط دولت های محلی، شرکت ها و شهروندان صادر می شود.
  این کتاب مجموعه ای از مقالات را در رابطه با تمام جنبه های تحقیق شهر هوشمند جمع آوری می کند: از تعریف تا پیاده سازی، از زمینه های نظری تا مشاهدات تجربی. این نتیجه یک فعالیت تحقیقاتی چندساله است، که هم مطالعات علمی در مورد این موضوع و هم تجربه سیاسی و حرفهای نویسنده را در برمی گیرد. هدف از این کار ارائه دیدگاه به موقع و زمان واقعی در مورد شهرهای هوشمند در سراسر جهان است، ارائه تعریف جامع، خلاصه ای از دیدگاه های راهبردی و پیاده سازی، و برخی از دستورالعمل ها برای توسعه و پیاده سازی اندازه گیری عملکرد قادر به بررسی اثربخشی و قابلیت برنامه شهرستان هوشمند برای ایجاد ارزش اقتصادی و عمومی در سیستم های نوآورانه شهری است.
  فصل یک به طور خلاصه به معرفی موضوع و به برخی از جنبه های کلیدی در رابطه با شهرهای هوشمند به منظور هدایت خواننده در تفسیر هر دو ادبیات علمی و عملی تجربی از پروژه های هوشمند پرداخته است. جنبه جهانی از این راهبرد شهری، در یک طرف نشان دهنده یک نقطه وحدت بخش، پیوستن تقریبی تمام شهرهای بزرگ تر به دنبال اهداف مشابه، در طرف دیگر نیاز به تشخیص بهتر روش های استاندارد و انتخاب متمایز است. طی ده سال گذشته، چندین شهر در سراسر جهان شروع به توسعه راهبرد هوشمندانه خود کرده اند که هدف آن بهبود کیفیت زندگی شهروندان و کاهش اثرات زیست محیطی است.

  شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب
  کد امنیتی

  کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

  کتاب دستیابی به رشد هوشمند شهری 100 سایت کاربردی

  کتاب پیاده سازی شهر هوشمند

  کتاب دستیابی به رشد هوشمند شهری 100 سایت کاربردی

  جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب دستیابی به رشد هوشمند شهری 100 سایت کاربردی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


  12,000تومان


  کتاب پیاده سازی شهر هوشمند

  برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب پیاده سازی شهر هوشمند, ایجاد ارزش اقتصادی و عمومی در سیستم های نوآورانه شهری, رناتاپائولا دامری, مصطفی هرائینی سحر مصباحی, پاپلی, نمایه شهر هوشمند, عوامل فناوری, عوامل انسانی, عوامل نهادی, ابتکارات