خانهدرباره ماتماس با ماناشرانحساب کاربری تمام محصولات

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر خرید کتاب اصول بیوشیمی لنینجر ، رضا محمدی ، آییژ

  • خرید کتاب اصول بیوشیمی لنینجر ، رضا محمدی   ، آییژ

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید از اوایل دهه هشتاد که رسما کار ترجمه کتاب های مرجع بیوشیمی را آغاز کردم، این کتاب پنجمین ویرایش از کتاب اصول بیوشیمی لنینجر است که ترجمه می کنم. یکی از دلایل اصلی تداوم ترجمه این کتاب، اظهار لطف اساتید، همکاران و دانشجویان بوده است که همواره از کتاب های ارائه شده استقبال کرده اند.
ویراس هفتم اصول بیوشیمی لنینجر همراه با تغییراتی است که شامل آخرین یافته های علم بیوشیمی می باشد. همانند ویرایش های قبلی، تب شامل سه قسمت است که در سه جلد مجزا به علاقه مندان ارائه می گردد. در جلد اول به موضوعات مربوط به ساختمان و عملکرد بیومولكولها و ماکرومولکول ها پرداخته شده است که شامل ۱۲ فصل ابتدایی کتاب می باشد. در این راستا با ساختمان و عملکرد اسیدهای آمینه، پروتئین ها، آنزیم ها، کربوهیدرات ها، نوکلئوتیدها، اسیدهای نوکلئیک، لیپیدها و اجزاء غشاء سلولی آشنا می شویم. علاوه بر این در فصل ۹ به فناوری های اطلاعاتی DNA-محور پرداخته می شود که به تکنیک های مورد استفاده در مطالعه ژن ها و محصولات آنها می پردازد. جلد دوم به متابولیسم اختصاص داده شده است و شامل فصول ۱۳ تا ۲۳ می باشد. در این فصول به بررسی جامع مسیرهای متابولیکی مرتبط با کربوهیدرات ها، لیپیدها، اسیدهای آمینه و نوکلئوتیدها به همراه زنجیر تنفس سلولی و چرخه اسید سیتریک پرداخته می شود. در فصل ۲۳ این جلد، موضوع یکپارچگی مسیرهای متابولیکی در شرایط مختلف و نقش هورمون ها در تنظیم این یکپارچگی مورد بحث قرار گرفته است. بالاخره، جلد سوم کتاب که شامل فصول ۲۴ تا ۲۸ است، اختصاص به مسیرهای اطلاعاتی شامل همانندسازی، رونویسی و ترجمه و نحوه تنظیم بیان ژن دارد.
قبلی کتاب لنینجر مورد توجه بسیاری از علاقمندان قرار گرفته بود و مطمئنا این نوع چاپ به آموزش علی رغم اینکه چاپ رنگی دو ویرایش بهتر دانشجوان و درک ساده تر مطالب کمک می کند، ولی به دلیل افزایش قابل توجه هزینه انتشار کتاب که خود سبب افزایش قابل توجه قیمت کتاب خواهد شد، تصمیم گرفته است که ترجمه ششم به صورت تک رنگ چاپ شود تا از نظر قیمت علاقمندان دچار مشکل نشوند. برای جبران این موضوع، در کنار کتاب CD تصاویر رنگی کتاب نیز ارائه می شود تا خوانندگان همچنان بتوانند از این تصاویر بهره لازم را ببرند. خواهشمند است انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق سایتwww . dr - rezamohammadi . irکانال های تلگرامی RMbiochemArshad@ و RMbiocheinPhD@ و یا از طریق پست الکترونیکیr . mohammadi . bio @ gmail . comبا اینجانب در میان بگذارید. در پایان لازم می دانم از مدیران و کارکنان انتشارات آقای قارلقی، خانم تقی خانی و خانم دارابی که تلاش زیادی در خصوص انتشار این کتاب نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

بیوشیمی فعالیتهای ورزشی

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

بیوشیمی فعالیتهای ورزشی

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره بیوشیمی فعالیتهای ورزشی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


10,000تومان

اصول بیوشیمی لنینجر ساختمان و کاتالیز

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

اصول بیوشیمی لنینجر ساختمان و کاتالیز

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره اصول بیوشیمی لنینجر ساختمان و کاتالیز بر روی لینک فوق کلیک نمایید


60,000تومان

کتاب بیوشیمی پزشکی

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

کتاب بیوشیمی پزشکی

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب بیوشیمی پزشکی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


58,000تومان

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب اصول بیوشیمی لنینجر بر روی لینک فوق کلیک نمایید


57,000تومان

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد دوم

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد دوم

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد دوم بر روی لینک فوق کلیک نمایید


57,000تومان

کتاب بیوشیمی ورزشی به زبان ساده

کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

کتاب بیوشیمی ورزشی به زبان ساده

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب بیوشیمی ورزشی به زبان ساده بر روی لینک فوق کلیک نمایید


15,000تومان


کتاب اصول بیوشیمی لنینجر

برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب اصول بیوشیمی لنینجر, رضا محمدی, آییژ, ساختمان و کاتالیز, بیو انرژتیک, مسیرهای اطلاعاتی, اکسیداسیون گلوکز, منطق شیمیایی, انتقالات گروه فسفریل, فلش های کرم شب تاب