خانهدرباره ماتماس با ماناشرانحساب کاربری تمام محصولات

کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی خرید کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی ، آرش روحی ،

  • خرید کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی ، آرش روحی   ،

کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نماییددانشجوی عزیز همان طور که مطلع هستید درس زبان انگلیسی یکی از مهم ترین و سرنوشت سازترین دروس در کنکور بسیاری از رشته های دانشگاه به خصوص رشته های پزشکی (ارشد و دکترا) می باشد. کتاب پیش روی شما با زحمات و صرف زمان بسیار آماده شده است، تا تجارب به دست آمده از سؤالات کنکورهای سال های قبل به طور مؤثر، مختصر و مفید به شما داوطلب پرتلاش و هدفمند انتقال داده شود. سؤالات سال های قبل تحلیل و بررسی شده است و انواع مختلف سؤالات (چه سؤالات مرتبط به تست های لغت و چه سؤالات درک مطلب در این کتاب براساس نوع سؤالات طبقه بندی شده اند. امید است با مطالعه ی این کتاب بتوانید در قسمت سؤالات زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نتیجه مطلوب را به دست آورید و در راه قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان قدمی مؤثر بردارید.
چند نکته لازم به توضیح است؛
این کتاب شامل ۱۰ درس می باشد که هر درس شامل دو قسمت اساسی و چند قسمت فرعی می باشد: دو قسمت اصلی عبارت است از تست های لغت و تست های درک مطلب. تست های لغت، قسمت اول هر درس را تشکیل می دهد که تست ها بر اساس نکات گرامری و لغات پرتکرار و مهم و از سال های مختلف انتخاب شده اند. تست ها شامل ترجمه می باشند و گزینه درست هر تست در انتهای تست ها ارائه شده است. همچنین هر درس شامل ۱۰ متن می باشد ( بعضی از دروس شامل متون کمتر یا بیشتر از ۱۰ متن می باشند و از هر متن یک سؤال پرسیده شده است (بعضی از متون شامل چند سؤال هستند که همه ی سؤالات مطرح شده از یک نوع سؤال خاص می باشند که با توجه به متن و توضیحات ارائه شده باید گزینه صحیح انتخاب شود. متون هر درس شامل نوع خاصی از سؤال می باشند که متون برگزیده از نوبت های مختلف کنکورهای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال های اخیر می باشند. پاسخ های تشریحی هر درس در انتهای همان درس، ارائه شده است. اصطلاحات و كلمات مهم متن و سؤال مرتبط با آن در یک جدول در انتهای همان متن ارائه شده است تا در درک مفهوم متن و سؤال مرتبط استفاده شود. قبل از ارائه متون، نوع سؤال طرح شده از متن مشخص و توضیحات لازم و کافی در راستای پاسخگویی سؤال ارائه شده است. بعد از متون هر درس لغات مشابه آن درس و همچنین لغات مترادف مهم آن درس در جدولی مجزا نشان داده شده اند که باید به صورت مداوم مطالعه و مرور شوند.
همچنین در هر درس یک نکته گرامری مهم برای افزایش مهارت درک مطلب مطرح شده است.
و نیز بعد از نکته گرامری یک تمرین «متصل کردن کلمات مترادف به هم» طرح شده است که به منظور شکل سازی و افزایش دایره ی لغت شما طراحی شده است.
نوع سؤالات بعد از دو درس تغییر می یابد و نوع دیگری از سؤالات مطرح می شود. بعضی از انواع سؤالات فقط در یک درس طرح شده اند. (در فهرست دروس اشاره شده است). درس آخر شامل متن با تمامی انواع سؤالات می باشد و هم زمانی که نوع خاصی از سؤالات را مطرح می کند یک جمع بندی از كل دروس نیز می باشد. تست های لغت مربوط به سالهای اخیر در ده قسمت مجزا به منظور تمرین لغت بعد از درس دهم گنجانده شده است. همچنین ترجمه ی کامل متون تمامی دروس ۱۰ گانه در قسمتی مجزا در انتهای کتاب ارائه شده است. نیز لغات ضروری و پرتکرار و پرکاربرد در جدولی جداگانه آورده شده است

شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی

برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب صفر تا صد زبان انگلیسی علوم پزشکی, آرش روحی, سنا, دستور زبان, راهنمای آموزشی, مسائل و تمرین, آزمون, مدارس عالی, دکتری