خانهدرباره ماتماس با ماناشرانحساب کاربری تمام محصولات

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی خرید کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی ، جیم بلایث حسین نوروزی، فوژان

  • خرید کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی  ، جیم بلایث    حسین نوروزی، فوژان

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نماییدطی یکصد و چند سالی که از حضور بازاریابی به عنوان یک رشته آکادمیک میگذرد، این رشته به موضوع پیچیده ای برای مطالعه تبدیل شده است. در عین حال به اجرا در آوردن بازاریابی در دنیای کسب و کار امروز پیچیدگی و اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. این فرض قدیمی که تمام کاری که یک شرکت باید انجام دهد، تولید محصولی بهتر از رقبا است، دیگر اعتبار خود را از دست داده است.
برای دانشجویان رشته بازاریابی، پیچیدگی موضوع بیشتر از لحاظ علمی است. بازاریابی به عنوان یک علم نو پا، هنوز به زمان زیادی برای روشن شدن مفاهیم اساسی نیاز دارد و در میان جوامع دانشگاهی اختلاف زیادی در رابطه با این که این مفاهیم دقیقا چه هستند، وجود دارد. هدف این کتاب فراهم کردن یک راهنما و مرجع سریع برای دانشجویان بازاریابی، بازاریابان و مدرسین می باشد. این یک کتاب مکمل درسی است و برای کسی که بازاریابی را مطالعه می کند و می خواهد تعاریف پایه ای و مباحث آکادمیک پیرامون مفاهیم رایج در بازاریابی را بررسی کند، مرجع خوبی است. . این مفاهیم تحت چهار سر فصل اصلی گروه بندی شده اند: مشتریان و بازارها (که خلاصه ی پیش زمینه هایی است که بازاریابی بر آن اساس استوار است)، ارزش (که درباره آن چیزی است که شرکت در مقابل دریافت پول به مشتری عرضه میکند)، برخورد با مشتریان (که مربوط به ایجاد آمادگی لازم برای تبادل است و ترفيع (که راجع به ارتباط با مشتریان است. هر فصل شامل مفاهیم مربوطه خود می باشد، که هر کدام به صورت واضح توضیح داده شده است، و همچنین به سایر مفاهیم مرتبط نیز ارجاع داده شده است. البته، همه مفاهیم بازاریابی کم و بیش با یکدیگر در ارتباط هستند.
لازم می دانم از فرصت استفاده کرده و از عزیزانی تشکر کنم که امکان تألیف این کتاب را برای من فراهم کرده اند. در انتشارات SAGE، دلیا آلفونسو، جنیفر پگ و کلیر ولز، که در ضرب الاجلها شكیبایی به خرج دادند و در کمک و حمایت خود حرفه ای عمل کردند.

شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

بازاریابی خدمات بیمه

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

بازاریابی خدمات بیمه

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره بازاریابی خدمات بیمه بر روی لینک فوق کلیک نمایید


10,000تومان

بازاریابی بین الملل

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

بازاریابی بین الملل

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره بازاریابی بین الملل بر روی لینک فوق کلیک نمایید


6,500تومان

اصول بازاریابی جلد1

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

اصول بازاریابی جلد1

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره اصول بازاریابی جلد1 بر روی لینک فوق کلیک نمایید


20,000تومان

اصول بازاریابی جلد2

کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

اصول بازاریابی جلد2

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره اصول بازاریابی جلد2 بر روی لینک فوق کلیک نمایید


17,500تومان


کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی

برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب مفاهیم کلیدی در بازاریابی, جیم بلایث, حسین نوروزی, سحر نصیری, فوژان, مشتریان و بازارها, ارزش, برخورد با مشتریان, ترفیع, مشتری مداری, سیر تکامل بازاریابی, مزیت رقابتی, مصرف گرایی, جهانی شدن, آناتومی محصول, رفع نیازهای مشتری, لجستیک, کشش تقاضا