صفحه اصلیارتباط با مادرباره ما

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها خرید کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها ، علی مرسلی ، دانشگاه تربیت مدرس

  • خرید کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها ، علی مرسلی   ، دانشگاه تربیت مدرس

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نماییداز جمله فناوری هایی که در طول یک دهه اخیر دامنه و وسعت کاربرد آن رو به گسترش است فناوری نانو می باشد. این فناوری پتانسیل کاربردی بسیار زیادی از الکترونیک گرفته تا سیستم های نانوبیولوژیکی و نانو پزشکی را دارد. تفاوت اصلی فناوری نانو با فناوری های دیگر در مقیاس مواد و ساختارهایی است که در این فناوری استفاده می شود. البته تنها کوچک بودن، اندازه مورد نظر نیست؛ بلکه زمانی که اندازه مواد در این مقیاس قرار گیرد، خصوصیات ذاتی آنها از جمله رنگ، استحکام، مقاومت و تغییر می یابد.
شیمی سوپر امولکولی، به عناوین متنوعی چون، شیمی خود تجمعی مولکولی و پیوند بین مولکولی، شیمی فراسوی مولکولی، شیمی پیوند غیر کووالانسی یا شیمی غیر مولکولی نیز تعبير می شود. همچنین مطالعه سیستم هایی که شامل بیش از یک مولکول هستند، با هدف درک خواص این اجتماع های مولکولی، تعریف می شود. شیمی سوپر امولکولی به رشته های علمی گوناگون مانند شیمی آلی و معدنی مرتبط و طبیعت نیز مملو از سیستم های سوپر امولکولی است؛ مانند پروتئین، و DNA که شیمیدانها از این گونه مولکول های زیستی برای طراحی تعداد زیادی از سوپر امولكولها، الهام گرفته اند.
با توجه به پیشرفت های چشمگیر شیمی سوپرامولکولی و فناوری نانو و همچنین ارتباط آنها وجود مرجع فارسی در این زمینه ضروری بوده که همگام با گسترش نانوشیمی سوپر امولكولها باشد. در تألیف این کتاب سعی شده است تا مطالب ارائه شده در آن برای دانشجویان و محققان فناوری نانو، شیمی کوئوردیناسیون و سوپر امولكولها به راحتی قابل فهم و استفاده باشد.
در این راستا در فصل اول کتاب به بررسی و تعریف اصول مقدماتی و کلی نانو فناوری و کاربردهای آن پرداخته شده است. در فصل دوم به دلیل نبود منابع فارسی در زمینه سوپر امولكولها، که از مباحث جدید در شیمی است. به طور جامع تعریف سوپر امولكولها و معرفی آنها صورت گرفته است. فصل سوم شامل مطالب جالب و جدیدی است که به معرفی بخش جدیدی از نانو پلیمرهای کوئوردیناسیونی متخلخل، یعنی چارچوب های فلز - الى MOFs می پردازد. این مبحث از جدیدترین موضوعات مورد مطالعه در زمینه فناوری تانوست. در فصل آخر، شیمی نانوسوپرامولکولی، بحث و بررسی می شود و نیز از مقالات مختلفی که تاکنون در این زمینه گزارش شده، استفاده گردیده است که مجموعه حاضر بتواند به طور کامل و به روز، به معرفی این فناوری بپردازد.

شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب های مرتبط - برای یافتن کتاب های مرتبط بیشتر از جستجوی سایت استفاده نمایید.

نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان بر روی لینک فوق کلیک نمایید


25,000تومان

نانو الیاف و نانو تکنولوژی در نساجی

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

نانو الیاف و نانو تکنولوژی در نساجی

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره نانو الیاف و نانو تکنولوژی در نساجی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


12,000تومان

فناوری نانو در نساجی

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

فناوری نانو در نساجی

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره فناوری نانو در نساجی بر روی لینک فوق کلیک نمایید


10,000تومان

کتاب ترکیبات متخلخل

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

کتاب ترکیبات متخلخل

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب ترکیبات متخلخل بر روی لینک فوق کلیک نمایید


45,000تومان

کتاب تابع گرین و کاربردهای آن در تجزیه و تحلیل سیستم های ابعاد نانو

کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

کتاب تابع گرین و کاربردهای آن در تجزیه و تحلیل سیستم های ابعاد نانو

جهت دیدن اطلاعات بیشتر درباره کتاب تابع گرین و کاربردهای آن در تجزیه و تحلیل سیستم های ابعاد نانو بر روی لینک فوق کلیک نمایید


12,000تومان


کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها

برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب نانوشیمی سوپرامولکول ها, علی مرسلی, دانشگاه تربیت مدرس, روش حالت, میکروسکوپ, نانوذرات, فناوری نانو, کوئوردیناسیونی, ذخیره گاز, MOF ها, نانوشیمی, نانوکپسول, صنایع نساجی, صنایع غذایی, سیستم ژن, ترکیبات متخلخل, کتاب ایده پرداز