خانهدرباره ماتماس با ماناشرانحساب کاربری تمام محصولات

کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت خرید کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت ، فرشته نگارشی ، سرآغاز

  • خرید کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت ، فرشته نگارشی   ، سرآغاز

کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نماییدرنگ، نخستین و تنها جلوهی پدیده های عالم هستی است و جهان بدون رنگ، نمود عینی ندارد. چرا که هر آن چه را که می بینیم و هر آن چه تفاوت که به کمک حس باصره درک می کنیم، همه حاصل تنوع رنگ هاست.
امروزه رنگ و بهره برداری از رنگ های مختلف، در زمینه های گوناگون کاربرد دارد و اثر آن در محیط و زندگی مشهود است. رنگها روح دارند و زنده اند. رنگ ها کلمه اند و مثل کلمه سخن می گویند. رنگ ها از روح آدمی و دنیای پر از رمز و راز انسان، سخن می گویند.
انسانها در تمام دوران ، همواره در صدد دست یابی به شیوه ها و وسایل برای تغییر رنگ موی خود، به پیروی از مد یا تمایل شخصی بوده اند. از ویژگی های جهان امروز، توسعهی فن آوری و گسترش و تنوع محصولات آرایشی و بهداشتی است. این فرآورده به دلیل تنوع و تماس مستقیم با پوست و موی انسان، از اهمیت فراوانی برخوردار است. امروزه به دنبال تغییرات اساسی در رشته ی آرایش و پیرایش، ضرورت بازنگری در منابع قبلی و تألیف کتابهای جدید، به نحوی که پاسخگوی نیازهای تمام علاقه مندان و بالاخص هنرجویان رشته ی آرایش و پیرایش باشد، بیش از پیش احساس می شود.
با توجه به اهمیت موضوع، بر آن شدم تا در عین توجه به استانداردهای مصوب سازمان فنی و حرفه ای کشور، از یک سو بستری مناسب برای آشنایی با مباحث یاد شدهی بالا را مهیا و از سوی دیگر زمینه ی آشنایی با هنر آرایش و پیرایش را نیز فراهم نمایم.
فرشته نگارشی

شما هم در باره این کتاب نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت

برچسب های مرتبط با این کتاب: کتاب هنر رنگ آمیزی مو از تکنیک تا مهارت, فرشته نگارشی, سرآغاز, آماده کردن محیط کار, پوست و مو, دکاپاژ, مردانساژ, مش سایه روشن, ویتامینه مو, دکلره مو, صاف کردن موهای مجعد با مواد شیمیایی